O nas | Dentysta Gdynia
  • info@dentystakapuscinski.pl
  • Pon - Pt 9.00 - 18.00. Sobota, po wcześniejszej rejestracji

Kameralny Gabinet

w Gdyni

Wykwalifikowany

Personel

Satysfakcja

Gwarantowana
Telefon: +48 508 200 338

O nas

Dr Zbigniew Kapuściński

O nas

4u Dental Clinic

Dr Zbigniew Kapuściński

Dr Zbigniew Kapuściński prowadzi autorską praktykę̨ dentystyczną od 1992 r osobiście planując każdy etap leczenia jak i go wykonując, zachowując tym samym indywidualne podejście do każdego problemu i biorąc za to osobistą odpowiedzialność́. Wielu pacjentów doceniając te starania podkreśla, że wiernie trwają przy „swoim” doktorze, chociaż̇ praktyka lekarska właśnie po raz trzeci zmieniła miejsce. Każdym przenosinom do nowego lokalu towarzyszy dbałość o większy komfort pacjenta i możliwość zaoferowania najnowocześniejszego wyposażenia. A wiadomo, że nowa aparatura potrzebuje więcej i więcej miejsca. W Gdyni przy Chwarznieńskiej 198A, znaleźliśmy to co dla wszystkich jest ważne. Pacjenci starsi możliwość dojechania aż do recepcji windą osobową. Pacjenci zmotoryzowani wiele miejsc parkingowych, których niedostatek był bolączką poprzedniego miejsca. Personel godne zaplecze socjalne, a sami lekarze najnowocześniejszą diagnostykę RTG w postaci aparatu do zdjęć panoramicznych wraz z tomografią komputerową 3D oraz pracę w powiększeniu. Sama lokalizacja w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdyni z rozwiniętą komunikacją autobusową, wychodzi naprzeciw wielu rodzinom planującym osiedlić się w okolicy, ale także dotychczasowym pacjentom.

Telefoniczna Rejestracja

Dogodna lokalizacja

Dogodne godziny pracy

ku zadowoleniu klientów

O nas

W chwili obecnej w planach doktora jest podział opieki nad pacjentami i oddanie poszczególnych etapów procesu leczenia w ręce lekarzy specjalizujących się w danych dziedzinach. Samemu dr Kapuścińskiemu pozwoli to sprawować dokładniejszą opiekę nad całością procesu leczenia, nad tworzeniem przejrzystych planów i kosztorysów leczenia dla każdego pacjenta, w oparciu o posiadane w tej chwili szerokie możliwości diagnostyczne. Usprawni to opiekę dentystyczną poprzez lepszą kontrolę procesu leczenia.

Czym się zajmujemy?

Doktor Kapuściński nadal specjalizuje się w odbudowie utraconych zębów oferując szeroki wachlarz uzupełnień protetycznych wspartych o uzębienie własne pacjenta jak i implanty zębowe. Z pasją zajmuje się także leczeniem kanałowym pod mikroskopem, chętnie pomagając innym lekarzom w trudnych czy powikłanych zabiegach z tego zakresu. Z pacjentami z innych krajów komunikuje się z łatwością w językach angielskim, hiszpańskim czy rosyjskim.

Rodzinna atmosfera

W swojej praktyce buduje rodzinną atmosferę nakierowaną zawsze i przede wszystkim na potrzeby pacjentów. Stara się spełniać najbardziej osobiste oczekiwania każdego pacjenta przy zachowaniu szeroko pojętych zasad bezpieczeństwa leczenia i higieny pracy.

Swoją wiedzę dr Kapuściński ugruntował na wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych. Nadal poszerza swoje kwalifikacje z dziedziny protetyki i przede wszystkim implantologii współpracując z firmami z grupy Straumann.

Doświadczenie i wiedza

Dr Zbigniew Kapuściński cieszy się dużym autorytetem wśród swoich kolegów, chętnie dzieli się doświadczeniem i swoją wiedzą. Zyskując zaufanie środowiska lekarskiego od kilkunastu lat sprawuje społeczną funkcję Sędziego Okręgowego Sądu Lekarskiego przy Okręgowej Izbie Lekarskiej. Stara się tam pomagać zarówno pacjentom jak i kolegom lekarzom.

W chwilach wolnych pasjonuje się sportami wodnymi i podwodnymi ale przede wszystkim zwiedza kraj i świat na motocyklu. Za swój udział w tworzeniu od podstaw ogólnopolskiego klubu lekarzy motocyklistów DoctorRiders został w 2016 roku uhonorowany złotą odznaką klubową.

Jak możemy Ci pomóc?